Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga ZET
19-07-2018 05:45 Shko tek postimi i fundit
233 4,057
16-07-2018 12:35 Shko tek postimi i fundit
96 1,503
nga Mandi
17-04-2018 23:02 Shko tek postimi i fundit
11 315
51 400
38 1,056
nga Gon!
19-04-2017 13:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
13-06-2018 23:24
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
142 36,664
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
12-06-2018 14:19
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
680 81,343
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
11-06-2018 11:40
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
41 20,238
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
07-06-2018 07:45
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
595 77,302
 
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
01-05-2018 09:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
288 47,143
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
22-04-2018 17:33
nga Zeus10 Shko tek postimi i fundit
447 75,102
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
21-04-2018 11:42
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
26 14,051
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-04-2018 19:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
85 38,959
 
Albpelasgian
19-07-2017 10:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 6,440
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
08-06-2017 23:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
533 102,515
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 29,724
 
BARAT
19-11-2016 23:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 6,330
 
Rrjeti
21-07-2018 02:26
nga ZET Shko tek postimi i fundit
177 6,890
 
cool_shqype
19-07-2018 14:29
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
3 63
 
Mandi
15-07-2018 19:09
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 49
 
Onyx
10-07-2018 00:35
nga ZET Shko tek postimi i fundit
47 983
 
cool_shqype
09-07-2018 09:39
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 167
 
Paion
08-07-2018 08:46
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
2 630
 
cool_shqype
05-07-2018 20:38
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 59
 
Kastrioti1443
04-07-2018 06:59
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
29 956
 
drague
02-07-2018 09:44
nga drague Shko tek postimi i fundit
50 6,092
 
Beu_Shpata
30-06-2018 16:53
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
0 283
 
Mandi
30-06-2018 07:12
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 116
 
invictus
16-06-2018 22:53
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
4 352
 
Mandi
16-06-2018 13:17
nga ZET Shko tek postimi i fundit
11 1,118
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beu_Shpata
16-06-2018 06:29
nga edlin Shko tek postimi i fundit
16 278
 
ish aga Dem!
15-06-2018 07:55
nga ish aga Dem! Shko tek postimi i fundit
2 151
 
Rrjeti
14-06-2018 20:00
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 113
 
busavata
14-06-2018 00:25
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
121 35,048
 
Beu_Shpata
13-06-2018 19:54
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
174 3,997
 
cool_shqype
05-06-2018 13:52
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 140
 
Kastrioti1443
29-05-2018 10:44
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
2 110
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 915 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur