Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
14-07-2018 16:54
nga par Shko tek postimi i fundit
418 46,475
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 64,485
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 20,566
 
Kastrioti1443
- - -
 
Dardan
20-07-2018 11:48
nga Dardan Shko tek postimi i fundit
10 28
 
Kastrioti1443
17-07-2018 11:04
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 61
 
par
16-07-2018 21:48
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
28 363
 
cool_shqype
11-07-2018 18:05
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
8 191
 
Mandi
10-07-2018 20:13
nga AAO Shko tek postimi i fundit
3 99
 
Alkoma
10-07-2018 12:46
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
19 642
 
ish aga Dem!
10-07-2018 07:27
nga ish aga Dem! Shko tek postimi i fundit
21 591
Unhappy
Ragnar
09-07-2018 07:37
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
20 406
 
cool_shqype
07-07-2018 07:12
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
73 1,169
 
cool_shqype
29-06-2018 13:31
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 111
 
cool_shqype
21-06-2018 20:40
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
1 110
 
Noe
- - -
 
{A_N_G_E_L_69}
21-06-2018 11:03
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
156 13,868
 
cool_shqype
13-06-2018 15:59
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
15 568
 
Edvin83
13-06-2018 15:58
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
0 77
 
cool_shqype
11-06-2018 14:47
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 107
 
Onyx
11-06-2018 10:21
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 106
 
cool_shqype
10-06-2018 14:10
nga xhori Shko tek postimi i fundit
47 885
 
Mandi
09-06-2018 20:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 566
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1794 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur