Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 14,327
Beaute
25-12-2016 19:40
nga par Shko tek postimi i fundit
28 5,231
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 4,670
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 2,341
Vlerėsimi  i temave: 9 vota, 3.67 mesatarja. Llapi
27-06-2017 00:36
nga kallashi Shko tek postimi i fundit
405 12,545
Piktori
26-06-2017 21:56
nga kanina Shko tek postimi i fundit
66 689
Llapi
26-06-2017 13:07
nga Xhemi Shko tek postimi i fundit
201 10,510
CERMENIKASI
16-06-2017 11:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
15 197
Mandi
13-06-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
34 1,481
legjenda
12-06-2017 20:55
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
2 39
legjenda
12-06-2017 18:02
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 25
Mandi
12-06-2017 17:37
nga par Shko tek postimi i fundit
96 1,642
Mandi
08-06-2017 20:32
nga drague Shko tek postimi i fundit
20 284
Duaje Siveten
08-06-2017 11:53
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 29
Mandi
04-06-2017 11:29
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
49 865
Mandi
02-06-2017 16:26
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 44
legjenda
01-06-2017 21:59
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 25
invictus
01-06-2017 02:09
nga invictus Shko tek postimi i fundit
52 933
Mandi
31-05-2017 02:55
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 168
Mandi
29-05-2017 15:27
nga drague Shko tek postimi i fundit
3 95
Mandi
27-05-2017 19:28
nga par Shko tek postimi i fundit
339 4,323
{A_N_G_E_L_69}
24-05-2017 21:01
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
33 2,699
Sondazh
Mandi
21-05-2017 19:17
nga Rex Shko tek postimi i fundit
37 617
3d1
21-05-2017 12:53
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
172 2,592
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 991 Moderatorėt : 4
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur