Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Katolik Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Katolik Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Kryetemė Kryetemė: Zoti TRINI
berti
27-04-2017 12:36
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 2,133
berti
02-12-2011 01:17
nga berti Shko tek postimi i fundit
27 2,746
berti
20-11-2011 19:57
nga berti Shko tek postimi i fundit
19 1,850
daniel00
26-05-2017 05:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
85 10,302
e panjohura
16-04-2017 20:48
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
161 27,694
Fshatari
13-04-2017 16:51
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
8 159
Alkoma
05-03-2017 10:18
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
18 3,810
Fshatari
03-03-2017 23:27
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
4 393
Gi de Masha
25-12-2016 17:21
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 2,674
Fshatari
20-11-2016 04:03
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
19 1,957
Mandi
26-03-2016 12:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
33 2,506
Fshatari
06-01-2016 11:21
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 667
Lightbulb
Mano
16-11-2015 08:14
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
37 3,773
Fshatari
04-09-2015 06:51
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 852
thirsty
08-08-2015 19:36
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
47 3,926
rrėqebull
03-07-2015 18:51
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
0 733
legjenda
28-06-2015 13:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
104 9,038
Fshatari
06-06-2015 09:56
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 853
Mandi
22-03-2015 14:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
5 4,771
Xhebraili
13-02-2015 20:47
nga drague Shko tek postimi i fundit
30 2,851
legjenda
11-02-2015 12:22
nga Roni Shko tek postimi i fundit
35 4,887
CERMENIKASI
06-01-2015 00:00
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
0 948
tenderandkind
01-01-2015 15:47
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
25 3,463
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 67 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur