Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
28-02-2016 13:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
159 17,060
Sondazh
Edvin83
24-06-2017 20:21
nga drague Shko tek postimi i fundit
114 1,576
Sondazh
Edvin83
15-06-2017 02:16
nga murik Shko tek postimi i fundit
50 768
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
12-06-2017 11:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
77 1,802
Sondazh
4x4
07-06-2017 16:17
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
282 22,351
Sondazh
Beaute
07-06-2017 16:13
nga Baardy_ Shko tek postimi i fundit
187 13,069
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. valdeti
22-05-2017 18:07
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
27 2,611
Sondazh
4x4
21-05-2017 17:13
nga Noe Shko tek postimi i fundit
43 2,187
Sondazh
Mandi
08-05-2017 10:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
209 17,090
Sondazh
4x4
17-01-2017 22:01
nga Mano Shko tek postimi i fundit
512 26,988
Sondazh
PUPA
13-01-2017 00:26
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
123 32,580
Sondazh
Romina
12-01-2017 14:29
nga moneymaker Shko tek postimi i fundit
294 15,293
Sondazh
Kryeplaku
11-01-2017 10:51
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
206 16,374
Xhina
04-09-2016 15:43
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
215 13,092
Sondazh
Beaute
04-09-2016 14:26
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
79 11,029
Sondazh
Mandi
04-09-2016 09:25
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
39 4,786
Sondazh
Delirium Mind
04-09-2016 09:20
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
88 10,528
Sondazh
Edamame
04-09-2016 09:18
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
58 4,035
Sondazh
daniel00
04-09-2016 09:16
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
154 9,324
Sondazh
Alkoma
02-09-2016 19:21
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
27 3,034
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. 4x4
02-09-2016 18:27
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
135 11,990
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 119 Moderatorėt : 4
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur