Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Agnosticist & Ateist Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Agnosticist & Ateist Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Chanel
24-05-2016 14:38
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
120 14,694
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
19-11-2014 17:12
nga Mano Shko tek postimi i fundit
78 11,735
J-W
20-03-2011 16:44
nga gurax Shko tek postimi i fundit
1 4,051
Exclamation
J-W
20-09-2010 22:16
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 1,871
J-W
20-09-2010 21:54
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 1,809
Scion
26-06-2017 23:19
nga Zana Shko tek postimi i fundit
36 605
Mano
27-05-2017 05:11
nga murik Shko tek postimi i fundit
53 5,926
drague
24-04-2017 16:39
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
400 31,012
Aleandro
18-03-2017 20:58
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
27 1,140
J-W
24-09-2016 16:44
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
11 3,079
Paion
21-08-2016 12:40
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
9 2,189
XhaGradeci
19-08-2016 20:23
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
23 2,574
Mandi
18-08-2016 09:27
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
69 3,952
Post
Eno
15-08-2016 17:53
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
7 797
Post
Eno
14-08-2016 15:44
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
11 859
darwin
08-08-2016 02:31
nga Eno Shko tek postimi i fundit
2 928
Edvin83
07-08-2016 11:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
78 3,620
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. DeuS
16-05-2016 10:53
nga COB Shko tek postimi i fundit
166 13,381
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. darwin
29-10-2015 17:32
nga darwin Shko tek postimi i fundit
8 2,097
J-W
26-09-2015 16:17
nga J-W Shko tek postimi i fundit
46 8,267
J-W
25-09-2015 15:29
nga J-W Shko tek postimi i fundit
43 6,156
Fshatari
20-08-2015 23:33
nga Mano Shko tek postimi i fundit
58 4,394
thirsty
09-07-2015 17:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 1,042
lind
30-03-2015 08:23
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
17 2,342
gurax
26-03-2015 17:35
nga gurax Shko tek postimi i fundit
14 2,701
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 58 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur