Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
10-05-2017 17:39
nga par Shko tek postimi i fundit
94 10,371
Talking
Clive Owen
24-06-2017 19:50
nga Socio Shko tek postimi i fundit
227 3,031
cool_shqype
21-06-2017 23:29
nga Aaliyah Shko tek postimi i fundit
17 210
Alkoma
16-06-2017 18:25
nga Meshule Shko tek postimi i fundit
2 121
Mandi
15-06-2017 20:07
nga Performer Shko tek postimi i fundit
27 575
Mandi
15-06-2017 19:31
nga Zana Shko tek postimi i fundit
5 250
Clive Owen
14-06-2017 23:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
18 213
juanito02
14-06-2017 13:54
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
9 160
Fshatari
13-06-2017 17:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 86
Clive Owen
11-06-2017 21:38
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
11 143
Mandi
10-06-2017 00:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 331
Mandi
07-06-2017 21:58
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
20 748
rrėqebull
05-06-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
20 1,678
Mandi
02-06-2017 20:56
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 47
Fshatari
02-06-2017 20:37
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
9 143
cool_shqype
01-06-2017 01:05
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
18 203
rolex
28-05-2017 16:47
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
18 613
rrėqebull
23-05-2017 20:17
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
91 7,111
Duaje Siveten
21-05-2017 13:35
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
4 95
Mano
21-05-2017 10:27
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
9 323
Gi de Masha
19-05-2017 23:06
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 53
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 824 Moderatorėt : 5
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur