Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
nga SystemA
02-09-2014 15:46 Shko tek postimi i fundit
3 49

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Question
mia@
13-12-2017 13:54
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
32 556
_MALSORI_
06-12-2017 20:07
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
3 67
Linda
04-12-2017 01:00
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
324 11,936
azemi1
29-11-2017 07:07
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 109
Lightbulb
Robbery
15-11-2017 14:49
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
4 285
Post
Bujar
13-11-2017 23:18
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
2 115
drague
13-11-2017 23:11
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
188 2,977
Leaf
24-10-2017 20:24
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
70 2,064
Robbery
21-10-2017 15:57
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
48 1,349
lonely_lion
18-10-2017 17:08
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
6 211
sky cinema
15-10-2017 01:11
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
29 2,508
nikmuk
27-09-2017 09:24
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 123
Alkoma
08-09-2017 16:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
43 909
SystemA
29-08-2017 12:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 268
Akrepi
19-08-2017 22:24
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
17 337
Onyx
14-08-2017 23:06
nga Endless Shko tek postimi i fundit
63 1,700
endrraime
11-08-2017 22:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
24 820
endrraime
04-08-2017 16:09
nga AnGeLiC Shko tek postimi i fundit
66 1,439
endrraime
04-08-2017 12:02
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
2 171
endrraime
02-08-2017 22:48
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 165
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 278 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur