Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ungjillor Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ungjillor Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
31-07-2017 21:21
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
11 3,289
Kryetemė Kryetemė: Kenge te krishtera (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. daniel00
14-01-2017 10:21
nga BATO Shko tek postimi i fundit
119 18,092
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
28-11-2016 13:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 2,498
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
10-03-2016 09:47
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 2,087
Alkoma
01-03-2016 09:12
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
14 4,213
Alkoma
17-10-2013 00:01
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 2,245
Alkoma
29-04-2013 11:13
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,287
Alkoma
30-12-2012 16:25
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 1,534
Alkoma
11-12-2012 09:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 2,621
Sondazh
Alkoma
09-09-2012 07:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,845
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
19-08-2012 13:47
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
37 7,514
Kryetemė Kryetemė: Bibla
Alkoma
22-04-2012 18:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
17 2,568
Sondazh
Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Studim falas ne internet Shqip.
Alkoma
19-02-2012 14:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,838
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
22-05-2011 14:34
nga Agim Shkodra Shko tek postimi i fundit
10 2,764
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-04-2011 19:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 1,891
Alkoma
21-03-2011 20:53
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 1,674
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
21-03-2011 19:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 1,531
Kryetemė Kryetemė: Historia e Kishes
Alkoma
26-01-2011 14:36
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
9 2,487
Aleandro
09-06-2017 19:08
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 420
Alkoma
24-04-2017 01:23
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
5 264
Alkoma
25-10-2016 08:46
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 487
Alkoma
13-04-2016 13:15
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 596
Alkoma
08-04-2016 17:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 924
Alkoma
28-02-2016 09:58
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
259 16,124
Alkoma
23-02-2016 11:16
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 683
Duaje Siveten
15-12-2015 22:02
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 576
Alkoma
08-10-2015 07:05
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 545
Alkoma
31-03-2015 22:14
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
19 2,210
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
12-03-2015 09:49
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
94 16,241
Alkoma
27-01-2015 00:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
8 1,451
Alkoma
21-01-2015 20:00
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
19 1,449
daniel00
20-01-2015 09:39
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
20 1,909
Alkoma
29-12-2014 00:41
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
9 2,549
Alkoma
09-10-2014 22:45
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
9 2,068
Alkoma
09-10-2014 06:42
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
2 1,352
Alkoma
07-10-2014 12:36
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
11 2,274
 
Alkoma
- - -
Alkoma
06-10-2014 23:37
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
14 1,686
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 179 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur