Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
28-03-2017 08:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
41 12,672
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 15:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 30,700
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
22-01-2017 18:51
nga BATO Shko tek postimi i fundit
57 21,566
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
14-01-2017 12:26
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
39 46,245
Kryeplaku
29-07-2016 18:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 8,590
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
13-03-2015 00:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 21,785
Gi de Masha
23-08-2017 00:55
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
104 9,339
Gi de Masha
01-08-2017 10:46
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
31 2,711
legjenda
12-07-2017 21:04
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 96
Dredhza
19-06-2017 19:10
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
13 1,947
Rex
12-05-2017 22:23
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
10 1,693
Skydive
10-05-2017 07:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 3,334
Gi de Masha
09-05-2017 23:31
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 234
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
02-05-2017 16:23
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
107 30,584
Mandi
24-04-2017 21:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 92
Kontinenti
18-04-2017 21:07
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 148
Gi de Masha
06-04-2017 23:33
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
8 232
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
19-03-2017 05:44
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
15 9,804
Mandi
11-01-2017 20:37
nga kanina Shko tek postimi i fundit
15 1,731
rrėqebull
11-01-2017 10:39
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
45 2,995
Saura
26-09-2016 15:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
204 83,269
Post
Senorita
19-05-2016 20:41
nga edlin Shko tek postimi i fundit
40 7,462
Askushi
17-04-2016 00:56
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
16 9,781
BLEDI_SH
14-03-2016 09:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
2 1,243
DeuS
05-03-2016 08:45
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
36 12,290
Thumbs up
PuffetiNa
25-07-2015 00:43
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
3 3,409
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet
Showing threads 1 to 20 of 73
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur