Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia Botėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
6 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Vllehėt (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. DeuS
28-06-2017 07:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
215 31,883
Eureka (Temė me shumė faqe 1 2)
Arban bArbArian
13-12-2017 00:11
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
21 296
fegi
11-12-2017 04:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
17 11,726
Regina
11-12-2017 01:23
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
7 1,726
SERAFIM DILO
10-12-2017 20:14
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
35 11,832
Alkoma
13-09-2017 22:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 84
legjenda
27-07-2017 22:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 5,710
Aleandro
07-07-2017 22:25
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
16 961
Aleandro
09-06-2017 20:58
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 171
Mandi
22-05-2017 23:28
nga busavata Shko tek postimi i fundit
271 23,011
Aleandro
12-05-2017 18:05
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 150
Aleandro
06-05-2017 20:55
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
12 462
Aleandro
30-04-2017 18:52
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
2 138
Aleandro
30-04-2017 12:21
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 179
Mandi
27-04-2017 15:36
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
65 11,052
Mandi
22-04-2017 21:41
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
1 1,031
Orakulli
21-04-2017 18:41
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
15 3,543
Mano
21-04-2017 18:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 185
Mandi
20-04-2017 05:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 147
Regina
16-04-2017 14:50
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
21 2,030
Mandi
16-04-2017 14:44
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 1,326
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 89 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur