Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
nga Pirati
05-06-2016 16:15 Shko tek postimi i fundit
24 721

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Rex
14-01-2017 11:40
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
114 14,606
Rex
29-12-2016 15:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 16,825
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 11:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 10,358
Fshatari
24-09-2017 16:48
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 123
drague
08-09-2017 10:08
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
10 673
Pirati
01-08-2017 11:14
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
0 162
Mandi
19-07-2017 10:47
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
3 205
Mandi
02-07-2017 21:45
nga Esther Shko tek postimi i fundit
11 563
Mandi
23-06-2017 19:30
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 89
Question
4x4
06-06-2017 23:45
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
74 3,395
{A_N_G_E_L_69}
29-05-2017 23:24
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
18 213
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
24-05-2017 22:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
219 16,575
Mandi
18-05-2017 16:07
nga par Shko tek postimi i fundit
9 222
Mandi
25-04-2017 22:58
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
1 158
Fshatari
21-04-2017 05:38
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 130
Fshatari
23-03-2017 13:49
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
2 219
Fshatari
05-03-2017 19:34
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
7 511
Fshatari
14-02-2017 22:39
nga Endless Shko tek postimi i fundit
1 427
Mandi
14-01-2017 11:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
4 440
ODEON
11-01-2017 21:19
nga Rex Shko tek postimi i fundit
20 1,764
Fshatari
17-11-2016 10:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 587
Fshatari
16-11-2016 12:17
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 438
Exclamation
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. rrėqebull
26-10-2016 22:34
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
161 17,922
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 173 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur