Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
08-03-2017 17:27
nga Mano Shko tek postimi i fundit
26 13,670
busavata
01-03-2011 00:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 4,029
busavata
28-02-2011 23:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 2,185
busavata
24-06-2017 15:27
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
815 7,944
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
22-06-2017 22:49
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
62 689
Mandi
11-06-2017 00:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 31
Gi de Masha
30-05-2017 22:25
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 153
drague
11-05-2017 05:43
nga drague Shko tek postimi i fundit
70 6,005
drague
06-05-2017 12:36
nga Rex Shko tek postimi i fundit
4 63
Edamame
30-04-2017 23:09
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
8 159
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
24-04-2017 18:24
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
318 26,131
BzzzEnt
24-04-2017 14:40
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
8 119
Sopoti
22-04-2017 18:40
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
14 1,264
Irfan CANA
21-04-2017 12:26
nga BzzzEnt Shko tek postimi i fundit
25 3,066
BARAT
20-04-2017 04:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
15 1,013
Elian70
10-04-2017 20:26
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
2 95
Fshatari
21-03-2017 17:18
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
1 93
busavata
13-03-2017 22:16
nga edlin Shko tek postimi i fundit
5 499
Gi de Masha
13-03-2017 21:23
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
113 3,919
Fshatari
13-03-2017 21:12
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
24 1,546
Fshatari
13-03-2017 21:07
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
48 2,952
Fshatari
17-02-2017 03:16
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
52 1,874
Akrepi
10-02-2017 22:28
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
77 11,784
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 136 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur