Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
nga Aaliyah
19-06-2017 23:21 Shko tek postimi i fundit
174 4,156

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
15-06-2017 19:23
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
530 30,993
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
26-03-2017 22:28
nga BATO Shko tek postimi i fundit
100 10,381
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 58,210
YOKO
25-06-2017 13:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
29 1,456
Mandi
24-06-2017 20:11
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
3 114
Mandi
16-06-2017 12:13
nga Meshule Shko tek postimi i fundit
349 21,359
{A_N_G_E_L_69}
16-06-2017 08:45
nga Socio Shko tek postimi i fundit
20 421
Fshatari
15-06-2017 16:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 45
Mandi
12-06-2017 22:49
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
6 186
Mandi
08-06-2017 19:41
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 96
Mandi
08-06-2017 13:48
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
7 286
{A_N_G_E_L_69}
07-06-2017 19:33
nga Zana Shko tek postimi i fundit
101 2,241
par
07-06-2017 07:08
nga par Shko tek postimi i fundit
44 3,094
Mandi
03-06-2017 14:14
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
6 222
Fshatari
28-05-2017 10:45
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 82
Exclamation
rrėqebull
27-05-2017 22:53
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
123 14,346
Fshatari
18-05-2017 13:32
nga Marya Shko tek postimi i fundit
132 2,139
Mandi
18-05-2017 10:14
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 149
Mandi
14-05-2017 14:13
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
10 277
Fshatari
12-05-2017 10:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 56
Mandi
12-05-2017 00:32
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
7 221
Fshatari
11-05-2017 17:50
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
2 56
Fshatari
10-05-2017 06:18
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 73
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 402 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur