Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
09-01-2018 19:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 6,448
 
Superman
10-08-2017 20:49
nga par Shko tek postimi i fundit
7 2,020
 
kanina
06-07-2017 03:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
90 12,294
 
drague
16-03-2018 20:17
nga edlin Shko tek postimi i fundit
90 1,281
 
Onyx
16-03-2018 12:14
nga edlin Shko tek postimi i fundit
2 93
 
Mandi
15-03-2018 19:02
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
150 3,747
 
Gi de Masha
09-03-2018 22:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 90
 
Leaf
09-03-2018 07:39
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
44 2,099
 
Mano
09-03-2018 01:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
126 3,540
 
Gi de Masha
09-03-2018 01:00
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
80 3,450
 
Duaje Siveten
06-03-2018 06:35
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
7 124
 
Prishtinasi
04-03-2018 00:32
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
8 251
 
drague
03-03-2018 08:35
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 98
 
Edvin83
26-02-2018 23:17
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
7 139
 
Duaje Siveten
24-02-2018 09:46
nga drague Shko tek postimi i fundit
102 13,211
 
Mandi
23-02-2018 23:42
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
24 391
 
Mandi
21-02-2018 01:26
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
14 165
 
cool_shqype
20-02-2018 17:58
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 81
 
Mandi
15-02-2018 23:41
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
3 111
 
Fshatari
14-02-2018 14:30
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 64
 
Fshatari
13-02-2018 20:18
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
42 738
 
Gi de Masha
12-02-2018 13:52
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
97 9,338
Sondazh
Gi de Masha
05-02-2018 23:11
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
129 8,899
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 748 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur