Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
19-06-2017 14:09 Shko tek postimi i fundit
28 1,025
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
nga par
03-03-2017 07:48 Shko tek postimi i fundit
15 818

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Gon!
11-07-2016 07:38
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,086 20,449
19 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Euro 2016 France (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Si Bora
21-06-2016 11:36
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
1,096 27,281
lind
27-04-2016 23:17
nga COB Shko tek postimi i fundit
18 2,031
lind
01-10-2015 13:59
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
7 980
lind
01-10-2015 12:05
nga lind Shko tek postimi i fundit
16 1,116
lind
01-10-2015 12:04
nga lind Shko tek postimi i fundit
11 979
lind
01-10-2015 12:04
nga lind Shko tek postimi i fundit
5 842
lind
01-10-2015 12:03
nga lind Shko tek postimi i fundit
7 917
lind
01-10-2015 12:02
nga lind Shko tek postimi i fundit
4 784
lind
01-10-2015 12:00
nga lind Shko tek postimi i fundit
4 808
lind
01-10-2015 11:56
nga lind Shko tek postimi i fundit
13 1,135
lind
01-08-2015 13:46
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
69 6,431
New
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
25-06-2017 10:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
555 32,043
Mandi
19-06-2017 22:36
nga kanina Shko tek postimi i fundit
3 72
the admiral
17-06-2017 14:11
nga Meshule Shko tek postimi i fundit
561 33,180
Thumbs up
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. hax0r
14-06-2017 08:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
883 38,324
Sondazh
Clive Owen
10-06-2017 19:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
171 2,418
Gon!
04-06-2017 11:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 807
USA NR1
03-06-2017 22:08
nga Zana Shko tek postimi i fundit
282 25,443
Urban
28-05-2017 16:45
nga Rex Shko tek postimi i fundit
437 27,642
Peshku i Kuq
27-05-2017 18:56
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
164 5,072
shamantrix
21-05-2017 21:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
262 13,542
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. BlueBaron
21-05-2017 20:10
nga drague Shko tek postimi i fundit
466 24,234
Sondazh
2 bashkangjitje Sondazh: Monaco vs Juventus (Temė me shumė faqe 1 2)
Rex
06-05-2017 16:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
27 410
Clive Owen
24-04-2017 23:00
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
117 5,420
Mandi
13-04-2017 06:56
nga Rex Shko tek postimi i fundit
15 232
CERMENIKASI
06-04-2017 16:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 69
Fshatari
28-03-2017 15:07
nga Mano Shko tek postimi i fundit
12 424
Rina
12-02-2017 23:23
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
1 298
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Orjana
09-12-2016 21:23
nga moneymaker Shko tek postimi i fundit
35 1,317
Clive Owen
13-11-2016 09:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 697
Sondazh
rolex
15-10-2016 16:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
107 3,744
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 183 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur