Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjenetikė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Trojet
28-05-2016 00:49
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
81 8,778
Gon!
27-06-2017 06:34
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
9 172
Mandi
23-06-2017 18:35
nga Trojet Shko tek postimi i fundit
23 4,072
Mandi
23-06-2017 17:27
nga Trojet Shko tek postimi i fundit
40 4,723
The Illyrian Warrior
19-04-2017 10:21
nga The Illyrian Warrior Shko tek postimi i fundit
3 171
Mandi
26-01-2017 01:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 669
Rita06
12-06-2016 04:32
nga COB Shko tek postimi i fundit
24 1,842
Mandi
09-06-2016 16:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 1,567
safinator
14-04-2016 11:13
nga safinator Shko tek postimi i fundit
38 4,904
Ylla
14-02-2016 11:00
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 949
Ylla
09-02-2016 11:18
nga Ylla Shko tek postimi i fundit
9 1,330
BARAT
31-01-2016 15:45
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
0 640
Trojet
10-12-2015 22:50
nga Trojet Shko tek postimi i fundit
8 1,616
ZET
02-11-2015 00:05
nga BATO Shko tek postimi i fundit
30 3,029
Skerdilaidas
28-10-2015 12:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
28 3,834
Sondazh
Trojet
29-09-2015 19:40
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
9 2,337
Trojet
28-07-2015 11:10
nga Trojet Shko tek postimi i fundit
3 1,278
Skerdilaidas
06-01-2015 05:00
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
200 23,762
Herr Abubu
02-01-2015 04:01
nga archon progon Shko tek postimi i fundit
6 1,633
Skerdilaidas
30-12-2014 01:23
nga archon progon Shko tek postimi i fundit
6 1,640
Skerdilaidas
30-12-2014 01:17
nga archon progon Shko tek postimi i fundit
33 5,108
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 29 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur