Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
nga SystemA
19-07-2017 11:33 Shko tek postimi i fundit
40 437

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sporti shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
{A_N_G_E_L_69}
23-06-2017 14:41
nga drague Shko tek postimi i fundit
840 31,105
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Semiku
12-10-2015 16:52
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
1,034 39,058
{A_N_G_E_L_69}
19-08-2017 21:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
104 8,689
Mandi
18-08-2017 11:51
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
14 177
BLEDI_SH
05-08-2017 09:53
nga Clive Owen Shko tek postimi i fundit
5 293
Fshatari
29-07-2017 12:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 71
legjenda
21-06-2017 20:38
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 56
{A_N_G_E_L_69}
07-06-2017 23:21
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
1 265
{A_N_G_E_L_69}
05-06-2017 03:55
nga rolex Shko tek postimi i fundit
39 458
{A_N_G_E_L_69}
22-05-2017 11:38
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
30 445
Rex
21-05-2017 16:17
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
360 23,991
drague
19-05-2017 13:07
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
11 235
Fshatari
02-05-2017 08:15
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 90
drague
01-05-2017 16:51
nga Mano Shko tek postimi i fundit
15 260
Fshatari
20-04-2017 19:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 125
Mandi
20-04-2017 16:03
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
42 2,108
Fshatari
20-04-2017 13:59
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
5 260
drague
08-04-2017 14:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
25 411
Fshatari
07-04-2017 19:09
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 79
drague
07-04-2017 16:33
nga drague Shko tek postimi i fundit
4 123
Clive Owen
26-03-2017 16:50
nga drague Shko tek postimi i fundit
40 640
Semiku
18-03-2017 20:46
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 506
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 159 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur