Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
nga Zana
15-04-2017 16:21 Shko tek postimi i fundit
26 139
Vetėm barcaleta
nga atrevido
04-06-2017 23:11 Shko tek postimi i fundit
96 1,790

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2)
Regina
02-04-2017 07:29
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
21 3,283
Akrepi
24-06-2017 17:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
984 27,767
Fshatari
22-06-2017 17:00
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
7 116
Fshatari
15-06-2017 15:46
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 61
BLEDI_SH
11-06-2017 10:34
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
167 13,113
Mano
07-06-2017 21:35
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
219 3,266
Talking
Jeta
07-06-2017 00:27
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
37 4,314
Noe
24-05-2017 18:51
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
78 1,643
Noe
23-05-2017 16:30
nga Noe Shko tek postimi i fundit
0 64
Fshatari
21-05-2017 16:31
nga Noe Shko tek postimi i fundit
6 154
Noe
09-05-2017 23:53
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
29 546
Noe
16-04-2017 18:06
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
40 6,236
Elian70
13-04-2017 08:08
nga Zana Shko tek postimi i fundit
7 643
Noe
11-04-2017 10:08
nga Noe Shko tek postimi i fundit
62 1,060
drague
07-04-2017 22:31
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
13 282
ODEON
06-04-2017 15:33
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
6 124
Xhina
31-03-2017 20:17
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
77 2,773
LuleBebe
29-03-2017 18:37
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
315 3,619
ODEON
27-03-2017 16:22
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
51 1,592
Esther
19-03-2017 20:52
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
429 10,810
Mano
10-03-2017 13:12
nga Esther Shko tek postimi i fundit
1,045 13,293
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 190 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur