Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
44 1,163

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
24-06-2017 05:23
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
448 44,088
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
12-03-2016 12:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
114 24,025
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 64,773
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
12-05-2014 17:42
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
822 69,886
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Skydive
19-06-2017 23:05
nga Aaliyah Shko tek postimi i fundit
49 2,870
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
18-06-2017 22:31
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
251 5,570
ARIS
18-06-2017 13:55
nga kanina Shko tek postimi i fundit
317 24,101
Fehmikaciu
18-06-2017 04:51
nga Marya Shko tek postimi i fundit
317 8,937
fegi
02-06-2017 20:30
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
27 1,658
tipi engjellor
01-06-2017 19:14
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
39 2,443
New
Renato
01-06-2017 07:58
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
25 1,895
Dide
31-05-2017 16:24
nga invictus Shko tek postimi i fundit
10 906
Leaf
30-05-2017 09:13
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
80 4,933
cool_shqype
28-05-2017 00:04
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
166 6,397
daniel00
25-05-2017 22:59
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
77 3,203
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Juliana
21-05-2017 12:04
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
30 2,791
PuffetiNa
21-05-2017 11:56
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
29 2,857
Just myself
21-05-2017 06:47
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
26 2,793
Fehmikaciu
19-05-2017 22:26
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
95 8,650
Clive Owen
19-05-2017 18:04
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
54 1,385
Mandi
17-05-2017 21:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
347 18,009
Leaf
16-05-2017 14:22
nga Mesnatė Shko tek postimi i fundit
72 3,009
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. daniel00
13-05-2017 14:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
779 39,933
Xhina
09-05-2017 21:19
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
91 4,172
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 282 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur