Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
11-06-2017 17:54
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
510 13,053
Xhina
28-06-2017 15:47
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
341 5,958
Bad_Teacher
28-06-2017 14:20
nga MrCool Shko tek postimi i fundit
318 4,137
Mano
28-06-2017 10:47
nga laperdhaja Shko tek postimi i fundit
754 11,379
Gi de Masha
27-06-2017 22:59
nga busavata Shko tek postimi i fundit
29 368
Si Bora
27-06-2017 15:37
nga Meri Shko tek postimi i fundit
501 7,253
Akrepi
26-06-2017 23:18
nga kanina Shko tek postimi i fundit
54 449
Elushe
26-06-2017 23:16
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
909 15,108
Gi de Masha
24-06-2017 22:59
nga kanina Shko tek postimi i fundit
18 126
Question
SystemA
24-06-2017 16:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 81
Gi de Masha
24-06-2017 00:41
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
424 12,486
Xhina
23-06-2017 11:06
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
144 3,783
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
20-06-2017 19:12
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
284 8,347
Sondazh
Edamame
17-06-2017 18:17
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
197 4,884
Gi de Masha
14-06-2017 14:23
nga laperdhaja Shko tek postimi i fundit
120 1,604
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
13-06-2017 13:57
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
222 7,288
Gi de Masha
11-06-2017 18:47
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
243 4,711
Brari
10-06-2017 23:19
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
462 15,393
SmiLey
07-06-2017 10:12
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
555 36,004
Xhina
06-06-2017 16:57
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
764 11,688
Si Bora
02-06-2017 00:08
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
106 1,163
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 430 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur