Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Rex
18-08-2017 11:23
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
867 27,084
Ajnej
17-08-2017 12:54
nga Clive Owen Shko tek postimi i fundit
253 8,552
YOKO
15-08-2017 14:29
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
28 3,837
Mandi
15-08-2017 02:18
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
630 15,181
Hawk
11-08-2017 21:27
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
292 10,446
SystemA
10-08-2017 16:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
203 7,148
Gi de Masha
02-08-2017 22:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 129
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Mandi
20-07-2017 03:53
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
887 33,276
Mandi
07-07-2017 17:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
112 7,761
YOKO
28-06-2017 20:45
nga Dulcis in Fundo Shko tek postimi i fundit
112 2,664
Mandi
25-06-2017 17:40
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
8 665
{A_N_G_E_L_69}
10-06-2017 21:36
nga Performer Shko tek postimi i fundit
10 503
Xhuljan
05-06-2017 16:19
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
67 3,150
Mandi
24-05-2017 00:29
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
8 399
Nova_Design
07-05-2017 01:03
nga busavata Shko tek postimi i fundit
28 640
Mandi
02-05-2017 17:55
nga xhori Shko tek postimi i fundit
3 281
YOKO
19-04-2017 18:22
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
57 2,197
Alkoma
19-04-2017 06:24
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
5 126
Mandi
14-04-2017 19:06
nga Zana Shko tek postimi i fundit
5 328
Bad_Teacher
29-03-2017 21:14
nga Endless Shko tek postimi i fundit
109 2,513
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 135 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur