Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
yllbardh
06-02-2014 13:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 2,927
Wink
Mandi
27-06-2017 18:40
nga kanina Shko tek postimi i fundit
368 23,615
Thumbs up
Mandi
15-06-2017 12:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
410 11,147
r00t
12-06-2017 20:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
582 38,222
CERMENIKASI
10-06-2017 06:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
9 151
Mano
25-05-2017 00:38
nga invictus Shko tek postimi i fundit
17 1,228
Mandi
19-05-2017 17:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
346 40,978
CERMENIKASI
11-04-2017 11:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 241
Arrow
Mandi
10-03-2017 01:12
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
305 12,871
HELEN OF TROY
10-02-2017 08:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
92 12,459
Post
Beaute
15-01-2017 18:35
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
21 3,214
Gon!
27-12-2016 20:22
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
9 593
Fshatari
29-09-2016 00:40
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
3 763
Beaute
26-09-2016 20:26
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
210 11,156
Leaf
24-09-2016 12:47
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
2 634
Persona
24-08-2016 19:56
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
109 5,903
BLEDI_SH
23-06-2016 08:10
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
53 3,078
Lightbulb
Beu_Shpata
03-06-2016 17:02
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
0 825
Lightbulb
Beu_Shpata
03-06-2016 12:49
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
6 930
Gi de Masha
12-04-2016 23:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 1,146
Leaf
25-03-2016 14:27
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
0 607
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 125 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur