Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga edlin
23-06-2018 20:31 Shko tek postimi i fundit
231 4,035
nga Socio
29-05-2018 14:10 Shko tek postimi i fundit
96 1,482
nga Mandi
17-04-2018 23:02 Shko tek postimi i fundit
11 315
51 400
38 1,056
nga Gon!
19-04-2017 13:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
13-06-2018 23:24
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
142 34,548
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
12-06-2018 14:19
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
680 77,686
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
11-06-2018 11:40
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
41 19,343
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
07-06-2018 07:45
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
595 73,634
 
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
01-05-2018 09:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
288 44,282
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
22-04-2018 17:33
nga Zeus10 Shko tek postimi i fundit
447 71,743
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
21-04-2018 11:42
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
26 13,499
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-04-2018 19:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
85 37,480
 
Albpelasgian
19-07-2017 10:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 6,136
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
08-06-2017 23:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
533 99,308
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 28,179
 
BARAT
19-11-2016 23:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 6,162
 
Rrjeti
24-06-2018 10:43
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
57 3,209
 
pleurat
16-06-2018 22:53
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
4 246
 
Mandi
16-06-2018 13:17
nga ZET Shko tek postimi i fundit
11 1,020
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beu_Shpata
16-06-2018 06:29
nga edlin Shko tek postimi i fundit
16 219
 
Gi de Masha
15-06-2018 07:55
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 99
 
Rrjeti
14-06-2018 20:00
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
0 66
 
busavata
14-06-2018 00:25
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
121 34,208
 
Beu_Shpata
13-06-2018 19:54
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
174 3,472
 
cool_shqype
05-06-2018 13:52
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 77
 
Kastrioti1443
29-05-2018 10:44
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
2 70
 
Mandi
29-05-2018 05:39
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 106
 
cool_shqype
28-05-2018 13:49
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 69
 
Mandi
24-05-2018 09:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 172
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Zeus10
20-05-2018 00:53
nga sherimehyjnore Shko tek postimi i fundit
82 2,065
 
Kallmeti
17-05-2018 19:53
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
3 137
 
Mandi
13-05-2018 08:44
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 148
 
Llapi
11-05-2018 16:21
nga murik Shko tek postimi i fundit
597 52,651
 
Kastrioti1443
09-05-2018 03:06
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
100 20,662
 
Gi de Masha
09-05-2018 00:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 87
 
Mandi
08-05-2018 18:42
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
9 256
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 909 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur