Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Barcaleta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Talking
Kryetemė Kryetemė: Humor shqip (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
ChocolatE_DiamonD
20-04-2018 15:51
nga par Shko tek postimi i fundit
98 21,150
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SnAke
07-02-2018 09:48
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
755 69,613
Exclamation
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Alb_LoVeR
02-02-2018 21:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
414 45,136
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
05-01-2017 13:29
nga Si1ri Shko tek postimi i fundit
94 17,244
 
Kryetemė Kryetemė: SMS Barcaleta... (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
PUPA
03-09-2016 16:02
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
60 9,623
Post
Alb_LoVeR
09-07-2013 12:10
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
89 16,287
Smile
Alkoma
13-04-2018 04:24
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 2,777
 
Forum-Al
13-04-2018 02:12
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 2,559
 
Forum-Al
19-03-2016 19:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 1,975
 
Loreal
08-12-2015 07:56
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
4 2,546
 
Elian70
30-10-2014 13:59
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
24 5,964
 
Ajnej
18-03-2014 01:14
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
20 7,657
 
Forum-Al
04-03-2013 08:23
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
6 3,063
 
Forum-Al
19-07-2012 02:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 2,856
 
Alkoma
29-04-2011 19:14
nga HELEN OF TROY Shko tek postimi i fundit
1 2,790
 
Forum-Al
05-02-2011 22:56
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
2 2,850
 
Forum-Al
02-02-2011 06:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 3,121
 
Alkoma
17-01-2011 23:52
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,727
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
16-01-2011 21:32
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
5 3,413
 
Forum-Al
07-01-2011 13:49
nga SEa Shko tek postimi i fundit
37 6,357
 
Forum-Al
12-12-2010 12:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,227
 
Forum-Al
12-12-2010 12:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,432
 
Forum-Al
12-12-2010 09:51
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,529
 
Forum-Al
03-12-2010 23:51
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,482
 
Forum-Al
31-10-2010 00:43
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
10 3,026
 
Forum-Al
19-09-2010 18:50
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,162
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 90 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė ndezur