Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
edlin
17-08-2017 12:17
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
799 43,139
Exclamation
IronMan
13-08-2017 11:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
184 19,264
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 10,870
BLEDI_SH
17-08-2017 20:54
nga Si1ri Shko tek postimi i fundit
10 124
Mandi
17-08-2017 19:03
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 17
drague
17-08-2017 00:08
nga murik Shko tek postimi i fundit
13 237
Llapi
15-08-2017 08:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 79
par
13-08-2017 13:14
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
23 307
3d1
12-08-2017 22:29
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
23 364
Mandi
12-08-2017 21:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
4 85
Mandi
12-08-2017 18:40
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 33
Llapi
11-08-2017 17:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
36 476
Gi de Masha
09-08-2017 19:35
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
16 219
3d1
06-08-2017 07:26
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
57 829
drague
05-08-2017 13:39
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
55 637
drague
03-08-2017 20:41
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 93
Gi de Masha
01-08-2017 18:56
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 107
drague
01-08-2017 14:38
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
79 1,142
Duaje Siveten
01-08-2017 05:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 125
legjenda
30-07-2017 22:55
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 78
Mandi
28-07-2017 22:34
nga .x. Shko tek postimi i fundit
21 356
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
26-07-2017 18:07
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
16 1,079
drague
26-07-2017 08:37
nga Persona Shko tek postimi i fundit
2 120
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1633 Moderatorėt : 4
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur