Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
kanina
12-08-2018 17:20
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
95 17,930
 
Superman
07-05-2018 10:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 3,194
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 9,335
 
cool_shqype
25-09-2018 01:44
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 78
 
Fshatari
20-09-2018 15:04
nga Rex Shko tek postimi i fundit
11 210
 
Kastrioti1443
15-09-2018 21:23
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
31 864
 
Kastrioti1443
15-09-2018 13:59
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
33 674
 
Gi de Masha
13-09-2018 16:17
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
14 230
 
cool_shqype
13-09-2018 14:52
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 41
 
Mandi
13-09-2018 03:52
nga drague Shko tek postimi i fundit
20 431
 
Kastrioti1443
11-09-2018 20:41
nga edlin Shko tek postimi i fundit
13 314
 
Mandi
10-09-2018 10:12
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
22 478
 
Mandi
08-09-2018 23:33
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 101
 
Mandi
07-09-2018 18:56
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 235
 
Mandi
04-09-2018 12:14
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
127 1,995
 
Noe
31-08-2018 13:46
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 423
 
Mandi
28-08-2018 23:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
117 4,807
 
Kastrioti1443
28-08-2018 14:26
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
15 295
 
Puhiza
28-08-2018 06:47
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 212
 
Mandi
27-08-2018 16:19
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
370 8,856
 
Kastrioti1443
26-08-2018 17:04
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
20 380
 
Mandi
18-08-2018 11:19
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
53 1,075
 
Fshatari
17-08-2018 19:35
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 145
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 825 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur