Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Ēaushi
13-06-2018 22:19 Shko tek postimi i fundit
125 977
31 1,324

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
03-05-2018 17:20
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
358 43,176
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 08:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 42,795
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. Agim Metbala
29-08-2015 07:35
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
1,059 63,933
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 00:22
nga ish aga Dem! Shko tek postimi i fundit
24 7,823
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
06-11-2012 07:22
nga Regina Shko tek postimi i fundit
1,005 64,189
 
Njazi
20-07-2018 06:47
nga Njazi Shko tek postimi i fundit
80 2,766
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
19-07-2018 21:36
nga zigur Shko tek postimi i fundit
130 8,083
 
Eden
18-07-2018 21:14
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
184 8,423
 
Miranda
17-07-2018 17:13
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
4 83
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
17-07-2018 17:06
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
803 37,378
 
Agim Metbala
14-07-2018 18:05
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
875 44,741
 
endrraime
03-07-2018 21:24
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
27 1,800
 
Lea
16-06-2018 10:44
nga Lea Shko tek postimi i fundit
21 861
 
ish aga Dem!
10-06-2018 00:22
nga ish aga Dem! Shko tek postimi i fundit
0 174
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
09-06-2018 10:30
nga Venom Shko tek postimi i fundit
113 11,725
 
the admiral
22-05-2018 15:20
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
948 66,419
 
Onyx
20-05-2018 19:25
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
13 375
 
Kallmeti
17-05-2018 03:43
nga Kallmeti Shko tek postimi i fundit
1 113
 
Kallmeti
17-05-2018 03:36
nga Kallmeti Shko tek postimi i fundit
0 128
 
ish aga Dem!
08-05-2018 21:53
nga ish aga Dem! Shko tek postimi i fundit
0 91
 
Beu_Shpata
04-05-2018 18:57
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
5 215
 
ChocolatE_DiamonD
04-05-2018 06:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
448 47,603
 
Puhiza
06-04-2018 02:18
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
56 6,783
 
Sopoti
02-04-2018 11:02
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
14 540
 
ish aga Dem!
09-03-2018 10:57
nga ish aga Dem! Shko tek postimi i fundit
1 678
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 237 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur