Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
03-03-2018 15:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
149 19,680
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 7,138
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 17,482
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 5,788
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 2,712
 
Llapi
19-03-2018 16:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
187 7,607
 
Onyx
17-03-2018 17:38
nga Performer Shko tek postimi i fundit
8 187
 
par
15-03-2018 16:54
nga par Shko tek postimi i fundit
33 675
 
pirro
13-03-2018 17:15
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
52 1,041
 
juke
15-02-2018 14:00
nga Noe Shko tek postimi i fundit
137 2,249
 
Onyx
13-02-2018 19:28
nga lenci Shko tek postimi i fundit
14 230
 
pirro
13-02-2018 19:06
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 38
 
juke
13-02-2018 11:24
nga Rex Shko tek postimi i fundit
21 403
 
par
08-02-2018 07:18
nga par Shko tek postimi i fundit
6 235
 
Mandi
28-01-2018 21:11
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
30 439
 
Duaje Siveten
24-01-2018 02:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 187
 
pirro
19-01-2018 02:56
nga murik Shko tek postimi i fundit
3 172
 
Duaje Siveten
16-01-2018 12:48
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 70
 
legjenda
15-01-2018 07:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
18 407
 
Onyx
13-01-2018 07:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 115
 
legjenda
11-01-2018 16:56
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
23 438
 
Mandi
09-01-2018 22:44
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
15 292
 
pirro
07-01-2018 12:16
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 100
 
Viking
02-01-2018 21:30
nga Noe Shko tek postimi i fundit
19 329
 
pirro
30-12-2017 17:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
25 533
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1055 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur