Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ortodoks Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Davidi
28-04-2016 17:29
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
552 30,845
 
BLEDI_SH
21-10-2014 22:25
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
70 9,606
 
Seminarist
15-01-2018 16:40
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
39 6,232
 
Albo
07-01-2018 10:55
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
2 240
 
cool_shqype
27-12-2017 18:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
38 675
 
pirro
16-12-2017 13:04
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
3 330
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. legjenda
23-05-2017 18:48
nga juke Shko tek postimi i fundit
64 20,366
 
Leaf
19-04-2017 10:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
41 3,441
 
Mandi
06-04-2017 21:08
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
14 3,966
 
ODEON
11-02-2017 23:11
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
14 4,691
 
H2SO4
08-01-2017 23:34
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
9 1,385
 
ilia spiro
07-12-2016 18:05
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 713
 
Leaf
06-12-2016 20:20
nga drague Shko tek postimi i fundit
11 976
 
juanito02
08-11-2016 18:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
34 5,410
 
ilia spiro
10-10-2016 15:23
nga Mano Shko tek postimi i fundit
6 1,437
 
Gon!
12-02-2016 15:48
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
62 4,775
 
BARAT
29-01-2016 14:34
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
9 1,923
 
Leaf
03-01-2016 10:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 1,679
 
ajzberg
23-12-2015 19:51
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
17 1,746
 
Leaf
06-12-2015 14:48
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1 1,577
 
CERMENIKASI
30-11-2015 23:56
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
7 2,822
 
Leaf
14-04-2015 18:39
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
56 6,525
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 103 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur