Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 09:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 28,037
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
02-12-2017 12:57
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
40 52,178
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
28-03-2017 08:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
41 16,066
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 14:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 42,239
 
Kryeplaku
29-07-2016 18:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 11,181
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
12-03-2015 23:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 27,757
 
Saura
17-06-2018 11:02
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
409 103,261
 
Gi de Masha
14-06-2018 00:09
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
141 21,255
 
Gi de Masha
13-06-2018 22:13
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
40 5,697
 
BLEDI_SH
02-06-2018 21:22
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
27 2,270
 
DeuS
30-05-2018 22:01
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
35 14,391
 
Rex
20-05-2018 19:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 3,087
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
17-05-2018 20:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
17 13,448
Post
Senorita
08-05-2018 11:35
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
47 9,846
 
Gi de Masha
20-03-2018 17:21
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
23 739
 
juke
19-03-2018 13:26
nga drague Shko tek postimi i fundit
16 822
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
11-03-2018 14:02
nga Naser Shllaku Shko tek postimi i fundit
29 21,483
 
juke
02-03-2018 06:51
nga juke Shko tek postimi i fundit
6 318
 
Dredhza
22-01-2018 19:29
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
14 2,750
 
Askushi
24-11-2017 06:30
nga Endless Shko tek postimi i fundit
6 3,470
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
31-10-2017 18:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
167 42,790
 
legjenda
12-07-2017 21:04
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 301
 
Skydive
10-05-2017 07:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 3,983
 
Gi de Masha
09-05-2017 23:31
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 548
 
Mandi
24-04-2017 21:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 282
 
Kontinenti
18-04-2017 21:07
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 370
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 75 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur