Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia Botėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
6 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Vllehėt (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. DeuS
28-06-2017 07:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
215 34,139
 
Altin Kocaqi
22-02-2018 19:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 4,674
 
Aleandro
17-02-2018 13:39
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
1 92
 
SERAFIM DILO
08-02-2018 23:23
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
53 11,513
 
Aleandro
31-01-2018 00:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 1,307
 
Aleandro
30-01-2018 18:49
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
2 60
 
Aleandro
30-01-2018 17:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 62
 
Aleandro
21-12-2017 19:00
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
5 129
 
Saura
20-12-2017 13:23
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
331 17,498
 
Eureka (Temė me shumė faqe 1 2)
Arban bArbArian
18-12-2017 04:59
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
35 666
 
Aleandro
16-12-2017 12:25
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
3 80
 
fegi
11-12-2017 04:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
17 12,774
 
Regina
11-12-2017 01:23
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
7 1,978
 
SERAFIM DILO
10-12-2017 20:14
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
35 12,825
 
Alkoma
13-09-2017 22:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 169
 
legjenda
27-07-2017 22:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 6,043
 
Aleandro
09-06-2017 20:58
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 226
 
Mandi
22-05-2017 23:28
nga busavata Shko tek postimi i fundit
271 25,203
 
Aleandro
12-05-2017 18:05
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 213
 
Aleandro
06-05-2017 20:55
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
12 535
 
Aleandro
30-04-2017 18:52
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
2 191
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 94 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur