Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
19-06-2018 17:53
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
748 37,057
 
Beaute
19-06-2018 21:48
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
214 2,237
 
Onyx
19-06-2018 21:46
nga Eden Shko tek postimi i fundit
497 6,498
 
Akrepi
19-06-2018 21:21
nga Performer Shko tek postimi i fundit
599 8,664
 
Lea
19-06-2018 20:59
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
267 2,195
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Onyx
19-06-2018 20:23
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
327 5,405
 
YOKO
19-06-2018 20:23
nga Eden Shko tek postimi i fundit
184 3,389
 
clizia
19-06-2018 20:19
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
228 16,083
 
Rexhina
19-06-2018 20:19
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
184 2,846
 
Beaute
19-06-2018 17:07
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
171 2,472
 
Akrepi
19-06-2018 10:08
nga Brainiac Shko tek postimi i fundit
831 14,953
 
Gi de Masha
18-06-2018 23:15
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
531 19,092
 
Gi de Masha
18-06-2018 16:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 55
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
18-06-2018 15:25
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
586 12,193
 
Gi de Masha
18-06-2018 14:31
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
677 3,512
 
francovice
18-06-2018 09:31
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
14 1,176
 
Mikela
18-06-2018 00:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
22 2,370
Smile
sweet
17-06-2018 21:25
nga Eden Shko tek postimi i fundit
303 17,125
 
Gi de Masha
17-06-2018 21:09
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
10 194
 
Eden
17-06-2018 15:21
nga Eden Shko tek postimi i fundit
1,033 11,030
 
tipi engjellor
16-06-2018 04:58
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
49 3,101
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 601 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur