Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Frank
23-06-2018 11:51
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
155 1,438
 
Rex
22-06-2018 08:36
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
341 11,721
 
Hawk
21-06-2018 23:33
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
475 22,937
 
Mandi
20-06-2018 08:45
nga Noe Shko tek postimi i fundit
732 31,113
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Mandi
15-06-2018 19:43
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
896 39,892
 
Gi de Masha
04-06-2018 15:50
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
45 433
 
Xhuljan
17-05-2018 02:46
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
68 5,332
 
YOKO
14-05-2018 02:28
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
62 1,559
 
YOKO
09-05-2018 08:35
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
128 5,255
 
YOKO
08-05-2018 20:04
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
69 4,326
 
Mandi
06-05-2018 23:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
87 2,247
 
SystemA
06-05-2018 20:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
225 12,888
 
SystemA
13-04-2018 09:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 98
 
*ARiel*
12-04-2018 19:26
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
21 1,899
 
Ajnej
28-03-2018 01:12
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
298 14,591
 
YOKO
24-03-2018 15:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
44 6,083
Wink
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. KAY
20-03-2018 01:51
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
191 10,460
 
Akrepos12
14-03-2018 15:17
nga Akrepos12 Shko tek postimi i fundit
58 826
 
Mandi
09-03-2018 21:31
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 143
 
Netflix (Temė me shumė faqe 1 2)
YOKO
07-03-2018 01:42
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
25 2,011
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 151 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur