Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
12-11-2018 21:10
nga Rex Shko tek postimi i fundit
880 56,512
 
Viking
13-11-2018 06:58
nga Lea Shko tek postimi i fundit
606 7,087
 
Mistrece
13-11-2018 02:38
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
575 12,311
 
Si Bora
12-11-2018 23:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
168 1,706
 
Rexhina
12-11-2018 21:11
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
108 1,639
 
Gi de Masha
12-11-2018 17:40
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
225 16,284
Talking
SystemA
12-11-2018 17:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
442 6,608
 
cool_shqype
12-11-2018 17:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
734 13,977
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Gi de Masha
12-11-2018 15:41
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
315 16,037
 
Ēaushi
12-11-2018 11:26
nga Lea Shko tek postimi i fundit
561 7,371
 
Gi de Masha
12-11-2018 09:40
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
670 37,297
 
Rexhina
11-11-2018 20:03
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
382 7,844
 
Gi de Masha
08-11-2018 00:04
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
57 2,457
 
Gi de Masha
07-11-2018 00:20
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
81 4,721
 
gladiola
05-11-2018 23:46
nga Lea Shko tek postimi i fundit
427 16,296
 
Beast
05-11-2018 21:52
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
42 771
 
Gi de Masha
01-11-2018 17:45
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
950 31,202
Smile
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
01-11-2018 12:34
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
396 25,813
 
Fshatari
30-10-2018 11:16
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 82
 
Rexhina
29-10-2018 18:23
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
588 12,594
 
Rexhina
29-10-2018 14:54
nga ron Shko tek postimi i fundit
241 13,726
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 633 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur