Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 21,372
 
Mandi
22-09-2018 12:48
nga Performer Shko tek postimi i fundit
46 1,075
 
Mandi
22-09-2018 12:13
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
6 98
 
Gi de Masha
22-09-2018 09:23
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 106
 
Gi de Masha
20-09-2018 23:11
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
46 816
 
cool_shqype
20-09-2018 22:25
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
50 816
 
Gi de Masha
19-09-2018 20:42
nga Rex Shko tek postimi i fundit
7 207
 
Mandi
19-09-2018 00:05
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 48
 
Llokumi
18-09-2018 22:49
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
0 27
 
Beu_Shpata
17-09-2018 22:45
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
194 2,993
 
cool_shqype
16-09-2018 10:29
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
11 209
 
Kastrioti1443
14-09-2018 22:16
nga Performer Shko tek postimi i fundit
39 560
 
cool_shqype
14-09-2018 20:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
7 154
 
Kastrioti1443
13-09-2018 16:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
156 3,345
 
Beu_Shpata
13-09-2018 16:30
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
97 1,639
 
Gi de Masha
13-09-2018 10:39
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
10 299
 
Kastrioti1443
12-09-2018 13:45
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
6 245
 
par
10-09-2018 11:34
nga par Shko tek postimi i fundit
10 216
 
Ragnar
09-09-2018 19:04
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
66 1,523
 
Mandi
09-09-2018 18:06
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
47 3,832
 
Kastrioti1443
07-09-2018 11:28
nga AAO Shko tek postimi i fundit
15 655
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1017 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur