Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
14 3,702
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
14 866

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Venom
22-07-2018 17:47
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
112 2,078
 
shamantrix
18-07-2018 20:04
nga Venom Shko tek postimi i fundit
307 23,909
 
drague
16-07-2018 09:24
nga Venom Shko tek postimi i fundit
34 699
 
Explorer
10-07-2018 10:16
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
164 14,136
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. BlueBaron
09-07-2018 12:34
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
549 44,902
 
Ragnar
01-06-2018 21:08
nga Venom Shko tek postimi i fundit
30 854
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
30-05-2018 17:51
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
159 3,733
 
drague
29-05-2018 20:07
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 112
 
Rina
23-05-2018 14:26
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
2 596
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
23-05-2018 14:06
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
577 47,609
 
Ragnar
21-05-2018 12:32
nga Venom Shko tek postimi i fundit
7 153
 
USA NR1
21-05-2018 11:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
287 31,805
 
Onyx
19-05-2018 23:15
nga Rex Shko tek postimi i fundit
7 218
 
Urban
13-05-2018 21:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
513 42,149
 
Tema ėshtė lėvizur: Brazili dhe Boterori 2018
YOKO
- - -
 
Ragnar
03-05-2018 18:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
104 2,243
Thumbs up
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. hax0r
28-04-2018 19:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
1,002 67,845
 
the admiral
21-04-2018 14:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
562 41,850
 
Ragnar
13-04-2018 10:44
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
6 143
 
Ragnar
12-04-2018 22:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
190 3,615
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 219 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur