Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
14-09-2018 19:40
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
805 49,600
 
Jolene
19-09-2018 22:02
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
215 4,005
 
Akrepi
19-09-2018 21:55
nga WALCHIRIA Shko tek postimi i fundit
872 21,617
 
Onyx
19-09-2018 21:52
nga Golden_Boy Shko tek postimi i fundit
82 2,170
 
Eden
19-09-2018 21:34
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
904 12,656
 
Eden
19-09-2018 20:28
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
879 16,553
 
Rexhina
19-09-2018 20:13
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
162 2,983
 
Gi de Masha
19-09-2018 19:16
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
26 324
 
Akrepi
19-09-2018 15:14
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
76 1,490
 
Viking
19-09-2018 10:37
nga par Shko tek postimi i fundit
440 4,867
 
Eden
18-09-2018 20:42
nga ThegreatGatsby Shko tek postimi i fundit
10 298
 
Socio
18-09-2018 15:38
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
953 18,445
 
Gi de Masha
18-09-2018 00:29
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
56 2,054
Smile
Edamame
17-09-2018 17:36
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
54 3,848
 
Eden
17-09-2018 15:52
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
171 3,912
 
Gi de Masha
16-09-2018 23:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
660 34,543
 
Gi de Masha
15-09-2018 10:33
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
123 3,008
 
Rexhina
15-09-2018 07:08
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
280 5,728
 
tipi engjellor
12-09-2018 21:17
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
984 91,188
 
Rexhina
11-09-2018 10:59
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
226 12,103
 
Gi de Masha
10-09-2018 05:50
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
750 26,166
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 623 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur