Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
22-09-2018 21:22
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
434 53,831
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 70,755
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 24,181
 
{A_N_G_E_L_69}
24-09-2018 14:09
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
183 15,705
Sondazh
Semiku
22-09-2018 23:26
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
610 11,222
 
par
21-09-2018 08:09
nga par Shko tek postimi i fundit
6 165
 
Gi de Masha
20-09-2018 15:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 53
 
Fshatari
18-09-2018 10:32
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
15 279
 
Venom
17-09-2018 10:19
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
5 91
 
Llokumi
16-09-2018 22:02
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
0 32
 
Fshatari
13-09-2018 23:05
nga Rex Shko tek postimi i fundit
12 218
 
cool_shqype
13-09-2018 15:40
nga AAO Shko tek postimi i fundit
4 71
 
Fshatari
12-09-2018 16:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 64
 
drague
11-09-2018 20:26
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
50 981
 
Akrepi
10-09-2018 19:34
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
4 93
 
par
07-09-2018 10:59
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
67 1,393
 
Mandi
06-09-2018 19:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
19 719
 
Gi de Masha
03-09-2018 21:48
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 78
 
cool_shqype
01-09-2018 07:56
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
82 1,283
 
Fshatari
31-08-2018 22:24
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
39 960
 
cool_shqype
31-08-2018 21:21
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
9 194
 
Brari
29-08-2018 13:27
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
45 5,352
 
3d1
18-08-2018 11:44
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
117 1,824
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1820 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur