Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 6,462
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 16,336
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 5,318
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 2,568
Mandi
20-11-2017 09:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 36
par
20-11-2017 00:56
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
6 471
edlin
16-11-2017 21:34
nga edlin Shko tek postimi i fundit
21 310
Llapi
10-11-2017 08:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
167 5,894
Mandi
09-11-2017 22:19
nga AAO Shko tek postimi i fundit
62 928
Duaje Siveten
08-11-2017 16:27
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 40
CERMENIKASI
06-11-2017 19:24
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
9 247
legjenda
17-10-2017 19:58
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
3 224
legjenda
16-10-2017 17:06
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
21 330
legjenda
13-10-2017 22:43
nga Anita Shko tek postimi i fundit
11 216
Poeti
12-10-2017 23:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 1,376
legjenda
03-10-2017 20:25
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
3 81
Alkoma
01-10-2017 18:49
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
19 194
par
15-09-2017 08:42
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
134 2,149
Mandi
13-09-2017 20:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 78
Vlerėsimi  i temave: 9 vota, 3.67 mesatarja. Llapi
08-09-2017 10:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
424 16,470
Llapi
06-09-2017 20:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
31 847
Beu_Shpata
06-09-2017 19:56
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
8 127
Llapi
06-09-2017 19:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 487
Gi de Masha
31-08-2017 07:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 113
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1031 Moderatorėt : 4
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur