Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
28-02-2016 12:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
159 28,929
Sondazh
4x4
16-10-2018 20:04
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
347 36,326
Sondazh
PUPA
24-09-2018 18:21
nga Performer Shko tek postimi i fundit
200 49,177
Sondazh
Romina
07-08-2018 21:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
227 18,642
 
SystemA
28-07-2018 14:57
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
37 1,792
Sondazh
J-W
18-07-2018 19:45
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
149 11,794
Sondazh
Mandi
18-07-2018 19:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
28 3,995
Sondazh
Mandi
18-07-2018 19:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
86 9,673
Sondazh
Beaute
18-07-2018 19:05
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
65 8,006
Sondazh
Urban
18-07-2018 19:03
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
72 7,300
Sondazh
Sondazh: A jeni fetarė apo jo? (Temė me shumė faqe 1 2)
Edvin83
18-07-2018 18:56
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
28 4,064
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
01-06-2018 16:23
nga murik Shko tek postimi i fundit
235 9,680
Sondazh
Drinalt
04-04-2018 20:31
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
56 5,204
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
16-03-2018 22:14
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
121 13,219
Sondazh
Beaute
10-03-2018 15:43
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
730 140,902
 
cool_shqype
07-02-2018 22:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
79 3,149
Sondazh
4x4
21-01-2018 01:41
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
548 43,464
Sondazh
daniel00
30-12-2017 13:30
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
196 15,138
Sondazh
Romina
19-12-2017 22:28
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
372 24,528
Sondazh
Kryeplaku
01-12-2017 08:50
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
522 36,903
 
Elian70
14-09-2017 19:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
98 4,245
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 122 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur