Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
nga mia@
18-11-2017 01:15 Shko tek postimi i fundit
376 7,270
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga TerraN
06-09-2017 05:15 Shko tek postimi i fundit
86 3,146
nga zirconium
04-07-2017 22:31 Shko tek postimi i fundit
33 623
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga mia@
18-11-2017 01:15 Shko tek postimi i fundit
24 314
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga edlin
19-11-2017 13:55 Shko tek postimi i fundit
314 10,973
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga atrevido
09-11-2017 23:17 Shko tek postimi i fundit
369 5,354
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
21 615

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur