Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ungjillor Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ungjillor Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-10-2017 19:04
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
31 3,702
Kryetemė Kryetemė: Kenge te krishtera (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. daniel00
20-09-2017 12:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
128 20,096
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
31-07-2017 21:21
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
11 3,721
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
28-11-2016 13:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 2,742
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
10-03-2016 09:47
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 2,297
Alkoma
01-03-2016 09:12
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
14 4,819
Alkoma
17-10-2013 00:01
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 2,359
Alkoma
29-04-2013 11:13
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,359
Alkoma
30-12-2012 16:25
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 1,663
Alkoma
11-12-2012 09:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 3,006
Sondazh
Alkoma
09-09-2012 07:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,914
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
19-08-2012 13:47
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
37 8,463
Kryetemė Kryetemė: Bibla
Alkoma
22-04-2012 18:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
17 2,892
Sondazh
Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Studim falas ne internet Shqip.
Alkoma
19-02-2012 14:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,908
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-04-2011 19:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 1,996
Alkoma
21-03-2011 20:53
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 1,770
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
21-03-2011 19:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 1,645
Kryetemė Kryetemė: Historia e Kishes
Alkoma
26-01-2011 14:36
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
9 2,686
Alkoma
31-10-2017 18:18
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 132
Alkoma
21-09-2017 19:05
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 294
Alkoma
21-09-2017 17:43
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
49 1,007
Alkoma
20-09-2017 19:08
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 56
Alkoma
20-09-2017 13:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 38
Alkoma
20-09-2017 12:48
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 29
Alkoma
19-09-2017 23:37
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 132
Alkoma
17-09-2017 14:03
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 57
Aleandro
09-06-2017 19:08
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 505
Alkoma
24-04-2017 01:23
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
5 392
Alkoma
25-10-2016 08:46
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 572
Alkoma
13-04-2016 13:15
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 653
Alkoma
08-04-2016 17:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 1,076
Alkoma
28-02-2016 09:58
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
259 18,404
Alkoma
23-02-2016 11:16
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 778
Duaje Siveten
15-12-2015 22:02
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 654
Alkoma
08-10-2015 07:05
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 599
Alkoma
31-03-2015 22:14
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
19 2,481
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
12-03-2015 09:49
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
94 17,628
Alkoma
27-01-2015 00:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
8 1,644
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 187 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur