Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Udhėtimet tuaja
nga Pirati
05-06-2016 17:15 Shko tek postimi i fundit
24 721

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Rex
14-01-2017 11:40
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
114 16,242
 
Rex
29-12-2016 15:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 17,570
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 11:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 11,348
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
06-01-2018 20:22
nga Rex Shko tek postimi i fundit
221 17,592
 
Onyx
01-01-2018 22:13
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 74
 
Onyx
01-01-2018 21:11
nga kanina Shko tek postimi i fundit
8 152
 
Onyx
31-12-2017 19:59
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 39
 
Onyx
30-12-2017 23:19
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 49
Cool
KT2203
29-12-2017 20:02
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
141 3,132
 
Fshatari
26-12-2017 17:49
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 78
 
par
17-12-2017 21:20
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
10 231
 
Fshatari
16-12-2017 13:52
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 66
 
Fshatari
13-12-2017 13:43
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
8 145
 
Pirati
25-11-2017 23:49
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 112
 
Robbery
09-11-2017 01:47
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
9 395
 
Fshatari
24-09-2017 17:48
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 351
 
drague
08-09-2017 11:08
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
10 1,027
 
Pirati
01-08-2017 12:14
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
0 226
 
Mandi
19-07-2017 11:47
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
3 278
 
Mandi
02-07-2017 22:45
nga Esther Shko tek postimi i fundit
11 693
 
Mandi
23-06-2017 20:30
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 137
Question
4x4
07-06-2017 00:45
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
74 3,621
 
{A_N_G_E_L_69}
30-05-2017 00:24
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
18 282
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 184 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur