Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
17-06-2018 00:52
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
30 19,772
 
busavata
28-02-2011 23:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 6,028
 
busavata
28-02-2011 22:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 3,499
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
17-10-2018 08:59
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
288 11,481
 
cool_shqype
16-10-2018 20:16
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
177 2,306
 
Elita 5 (Temė me shumė faqe 1 2)
PuffetiNa
09-10-2018 06:37
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
33 5,305
 
Llokumi
05-10-2018 14:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 285
 
Elian70
18-09-2018 13:34
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
26 505
 
Dredhza
17-09-2018 16:24
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
20 184
 
Gi de Masha
17-09-2018 15:18
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 61
 
Mandi
11-09-2018 10:17
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
24 4,895
 
cool_shqype
31-08-2018 18:09
nga Rex Shko tek postimi i fundit
999 20,176
 
Gi de Masha
30-08-2018 17:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 86
 
Gi de Masha
30-08-2018 17:20
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 74
 
Gi de Masha
30-08-2018 17:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 70
 
Fshatari
25-08-2018 10:06
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 107
 
Gi de Masha
23-08-2018 11:05
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
167 10,659
 
YOKO
14-08-2018 01:43
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
0 97
 
{A_N_G_E_L_69}
10-08-2018 15:41
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
26 4,226
 
YOKO
03-08-2018 06:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
29 818
 
Sopoti
02-08-2018 07:44
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
39 4,149
 
YOKO
19-07-2018 00:25
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
0 141
 
YOKO
18-07-2018 16:04
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
10 530
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 167 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur