Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
183 4,416

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
09-09-2017 12:36
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
102 12,466
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 22:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 37,081
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 65,587
Mandi
18-11-2017 04:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
364 28,330
Fshatari
18-11-2017 00:33
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
9 212
Fshatari
09-11-2017 07:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
59 924
Fshatari
05-11-2017 18:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 47
YOKO
04-11-2017 17:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
45 2,953
Rex
02-11-2017 17:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 1,901
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Edvin83
01-11-2017 13:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
763 43,607
Fshatari
26-10-2017 15:59
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
8 107
Duaje Siveten
22-10-2017 17:14
nga edlin Shko tek postimi i fundit
1 75
Thumbs down
SystemA
19-10-2017 03:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
62 1,085
Fshatari
13-10-2017 18:12
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
4 109
Fshatari
13-10-2017 17:07
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
67 1,099
Mandi
10-10-2017 10:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 219
legjenda
01-10-2017 07:50
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
3 140
Rita06
28-09-2017 14:24
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
6 148
Mandi
27-09-2017 21:42
nga kanina Shko tek postimi i fundit
2 77
Rita06
09-09-2017 19:24
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 81
Mandi
29-08-2017 07:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 671
Mandi
23-08-2017 02:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 162
CR7
22-08-2017 12:09
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
26 544
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 424 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur