Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsi Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
ODEON
03-09-2017 21:05
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
50 8,603
ODEON
18-06-2015 23:35
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
0 711
gurax
26-01-2014 16:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
30 4,873
iDeA
03-01-2014 22:01
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
4 1,680
Askushi
27-02-2013 16:12
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
2 3,916
Askushi
29-09-2012 16:26
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,927
Askushi
29-09-2012 15:23
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 1,862
Askushi
29-09-2012 09:28
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 4,362
Askushi
14-09-2012 00:37
nga busavata Shko tek postimi i fundit
1 1,709
Askushi
13-09-2012 21:28
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,189
Askushi
13-09-2012 21:16
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 1,616
Askushi
13-09-2012 21:01
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
1 1,165
Askushi
13-09-2012 20:46
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,187
Askushi
13-09-2012 20:34
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
5 2,091
Askushi
13-09-2012 20:17
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 3,764
Askushi
13-09-2012 20:12
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 3,704
Askushi
13-09-2012 20:10
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 2,187
Askushi
13-09-2012 19:23
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,179
Askushi
13-09-2012 18:53
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
4 1,399
Askushi
13-09-2012 18:42
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,116
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 26 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur