Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Webmaster Shqiptarė Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Webmaster Shqiptarė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Edvin83
18-11-2017 20:50
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
6 454
berisha
09-09-2017 16:18
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
8 2,471
Hoxy
06-09-2016 10:49
nga Hoxy Shko tek postimi i fundit
0 1,024
Thumbs up
qendrim's 3DWORK
30-08-2016 22:44
nga qendrim's 3DWORK Shko tek postimi i fundit
36 4,935
Mr. E
14-03-2016 13:31
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
1 948
agentgum
03-03-2016 03:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 1,024
Arditi7
01-03-2016 10:00
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
1 846
ethanleung
07-12-2015 02:13
nga ethanleung Shko tek postimi i fundit
0 1,004
ethanleung
03-12-2015 09:24
nga ethanleung Shko tek postimi i fundit
0 980
fatjanhushi
30-09-2015 20:20
nga fatjanhushi Shko tek postimi i fundit
0 1,041
acidilaw
22-09-2015 12:38
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 964
ismailiweb.ch
14-09-2015 20:56
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
2 1,187
Post
ismailiweb.ch
24-08-2015 10:24
nga ismailiweb.ch Shko tek postimi i fundit
0 892
ismailiweb.ch
25-07-2015 17:52
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
15 2,052
.#L0RD
18-06-2015 15:58
nga ismailiweb.ch Shko tek postimi i fundit
3 1,035
ismailiweb.ch
30-05-2015 18:12
nga gurax Shko tek postimi i fundit
10 1,746
ismailiweb.ch
30-05-2015 01:14
nga ismailiweb.ch Shko tek postimi i fundit
0 989
ismailiweb.ch
19-05-2015 20:37
nga ismailiweb.ch Shko tek postimi i fundit
7 1,255
Mr. E
19-03-2015 15:32
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
12 1,448
miku
11-12-2014 22:30
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
18 2,278
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 65 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur