Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
nga SystemA
14-11-2017 23:35 Shko tek postimi i fundit
203 8,545
CR7 
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
nga SystemA
08-10-2017 10:54 Shko tek postimi i fundit
40 439
CR7 
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga SystemA
17-11-2017 18:37 Shko tek postimi i fundit
243 13,646
CR7 
06-11-2017 20:08 Shko tek postimi i fundit
28 1,027
CR7 
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
nga par
03-03-2017 07:48 Shko tek postimi i fundit
15 818
CR7 
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
30-08-2017 18:17 Shko tek postimi i fundit
39 648
CR7 
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
35 944
CR7 
nga zirconium
17-04-2015 17:06 Shko tek postimi i fundit
9 70
CR7 

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur