Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
27-11-2017 11:01
nga Persona Shko tek postimi i fundit
27 12,068
 
Fshatari
16-01-2018 20:30
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
41 402
 
Xhina
14-01-2018 19:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
203 1,863
 
Marya
09-01-2018 19:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
4 136
 
Regina
08-01-2018 20:03
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
21 2,112
 
Fshatari
08-01-2018 05:50
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
2 81
 
Hello Kitty
03-01-2018 23:10
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
386 80,659
 
Persona
11-12-2017 18:21
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
564 27,119
 
Rita06
10-12-2017 14:58
nga Persona Shko tek postimi i fundit
51 4,908
 
Pirati
30-11-2017 23:40
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 249
 
par
20-11-2017 14:57
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
228 11,473
 
Fshatari
31-10-2017 16:14
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 148
 
Xhina
17-08-2017 20:24
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
69 1,195
 
Kryeplaku
12-08-2017 10:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 1,848
 
CR7
25-07-2017 12:14
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
6 458
Thumbs up
CR7
19-07-2017 23:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
166 6,045
 
PuffetiNa
03-07-2017 23:45
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
29 1,523
 
Puhiza
30-06-2017 22:09
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
115 1,742
 
Mandi
29-06-2017 00:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 215
 
Pirati
18-06-2017 18:00
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
0 154
 
SmiLey
03-05-2017 05:44
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
9 1,214
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 376 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur